Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Решаване на проблеми с Windows Update
Имам 450 МВ за възстановяване (Recovery Partition) 
           100 MB (EFI Sistem Partition) 
           16  MB (Reserved Partition) 
           570.44 MB Unallocated 
resim
resim
resim
Отговори
Интересно, защо е във FAT32 форматиран системния дял (100МБ). Reserved Partition (16МБ) и тя ли не може да се разшири? При мен резервирания дял е NTFS-форматиран. Не знам дали има някакво значение за разширението. Я пробвай да разшириш този 16 МБ дето е да видим дали ще ти позволи.
Отговори
(11-01-2018, 06:08 PM)ArEs написа: Интересно, защо е във FAT32 форматиран системния дял (100МБ). Reserved Partition (16МБ)  и тя ли не може да се разшири?  При мен резервирания дял е NTFS-форматиран. Не знам дали има някакво значение за разширението. Я пробвай да разшириш този 16 МБ дето е да видим дали ще ти позволи.

Пробвах, не мога , да направя скрийн на контекста. Няма Rezice. Има format, delete, copy, change partition type id, 

surfase test, Wipe partition, properties. Дали, да форматирам дяла, дали тогава, ще мога, да го разширя? 

Бих рискувал. 

Всъщност успях. Форматирах го в NTFS , Extend и го направих 550 МВ. 
Сега ще пробвам ъпдейт. 

Не се получава, след промените му давам Apply, но показва Invalid configure file. И след рестарт на програмата показва 
предишните стойности.
Отговори
Вече съм с нов уин. Инсталирах на ново, на чисто. От флашка с [Само регистрирани потребители, виждат линка! Регистрирай се!] 

resim

За сега всичко с уина е нормално, но дяловете са пак, като преди.
Резервирани 16 МВ. По време на инсталацията пробвах, да ги форматирам или увелича.
Не се получава, което означава, че при следващ нов билд,
няма , да мога пак, да обновя.
Отговори
Пробва ли по време на инсталацията, преди да форматираш, да изтриеш всички дялове и да си създадеш нови от не заделеното място? Не би трябвало да има причина да останат непроменени.
Отговори
(20-01-2018, 11:43 AM)ArEs написа: Пробва ли по време на инсталацията, преди да форматираш, да изтриеш всички дялове и да си създадеш нови от не заделеното място? Не би трябвало да има причина да останат непроменени.

Да, два пъти чистя всички дялове, отделям 1 Гб незаделени и като дам инсталиране, ми задава 16 Гб резервирани и т.н.
Създавам нов дял, форматирам и се получава с нова буква. Но не могат, да се форматират и увеличат
16 Гб резервирани. 
resim
Отговори

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)
Social Links :